РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Міжнародна благодійна організація “Help Age” продовжує підтримувати внутрішньо переміщених мешканців  Ходорівської  громади похилого віку.

15:47 29.03.2024

Відбулися громадські обговорення щодо перепрофілювання закладів освіти Ходорівської МТГ

27 та 28 березня відбулися громадські обговорення питання перепрофілювання (зміну типу)  Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №20 с.Заліски  Ходорівської міської ради Львівської області у Комунальний заклад Залісківська початкова школа Ходорівської міської ради Львівської області та Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 14 с. Городище  Ходорівської міської ради Львівської області у Комунальний заклад Городищенська початкова школа Ходорівської міської ради Львівської області.

15:20 29.03.2024

Про  завершення  опалювального сезону 2023-2024 років

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.03.2024 року № 3/64  " Про завершення  опалювального сезону 2023-2024 років" повідомляємо, що у  зв’язку з суттєвим  підвищенням середньодобової температури повітря, опалювальний сезон 2023 - 2024 років  для всіх категорій споживачів завершено з  29.03.2024 року.

15:03 29.03.2024