До уваги фотографів!Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні. Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

10:20 01.07.2020

Дякуємо за підтримку!

Сьогодні поштою отримали  комплекти захисних засобів, а саме:Маски захисні - 300шт.Рукавички нітрилові - 800шт.Ці комплекти були доставлені безкоштовно в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який Програма «U-LEAD з Європою» реалізує за підтримки European Union in Ukraine та його державами-членами DESEDKLEE у співпраці з Caritas Ukraine.За останній місяць це вже другий успішний проект. Перший  комплект захисних засобів відправлений  Ходорівській міській лікарні. Ходорівська міська рада висловлює подяку  за надані засоби захисту.  Дай Боже здоров‘я Всім людям, які реалізовують такі важливі  соціальні проєкти. !

11:41 26.06.2020