Ходорівська міська територіальна громада

КП «Ходорівводоканал» повідомляє

КП «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ» повідомляє про те, що 02 липня 2024року, з 8.00 год. до 17.00 год. у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на вулиці Львівській, вулиці Шевченка буде припинена подача води на місто.  Водопостачання буде відновлене після завершення аварійно-ремонтних робіт.

15:07 01.07.2024

У Ходорові працювали волонтери Червоного Хреста

28 червня волонтери Українського Червоного хреста Стрийського району роздали засоби гігієни особам похилого віку та людям з інвалідністю. Зокрема, підгузники великих розмірів отримали двадцять осіб пільгових категорій із Ходорова та населених пунктів громади.

11:03 01.07.2024

Повідомлення про позачерговий виконком

Відповідно до розпорядження  міського голови  Олега Коцовського  4 липня   2024 року відбудеться 7 позачергове засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради  за адресою:  Палац  культури, м. Ходорів, вул. М. Грушевського, 29. Початок пленарного засідання – о  10.00.

22:26 30.06.2024

У Львові відбувся марафон психічного здоров‘я.

27 червня представники Центру надання соціальних послуг Ходорівської міської ради та КНП «Ходорівська міська лікарня» взяли участь у форумі "Марафон психічного здоров'я", організованому Координаційним центром підтримки цивільного населення при ЛОВА, Львівською обласною державною адміністрацією та ГО "Птаха України". Під час форуму розглянули питання: - системи координації та Комплексної програми психічного здоров’я та психосоціальної -підтримки цивільного населення у Львівській області; - безоплатних медичних послуг (НЗСУ); - повернення військових. Про що має дбати громада; - юридичний супровід родин військовослужбовців. Навчання відбувається в межах реалізації Комплексної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області на 2023 – 2026 роки.

22:16 30.06.2024

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

У непрості часи випробувань та боротьби нашого народу за свободу і незалежність для мільйонів українців право на життя і свободу, честь і гідність – є надважливими гарантіями,  які виписано в Основному Законі нашої держави.

22:03 30.06.2024