ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ №3200

від  12 грудня 2019 року

м. Ходорів

Про внесення змін до структури та штатної чисельності Ходорівської міської ради

Керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», додатком 55 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», наказу Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 року №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», з метою забезпечення виконання повноважень щодо соціального захисту дітей Ходорівської об’єднаної територіальної громади та упорядкування структури та штатної чисельності Ходорівської міської ради, беручи до уваги висновок депутатської комісії, міська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури та чисельності Ходорівської міської ради, затвердженої рішенням ХХVIII сесії VIIІ скликання Ходорівської міської ради №2281 від 18.12.2018 року (із наступними змінами), а саме:

1) В апараті управління Ходорівської міської ради:

- вивести посаду «оператор комп’ютерного набору» - 1 штатна одиниця;

- вивести посаду «спеціаліст з питань захисту прав дітей» - 1 штатна одиниця.

2) Створити «Служба у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради», із статусом окремої юридичної особи, із штатною чисельністю: начальник – 1  штатна одиниця, спеціаліст – 2 штатні одиниці.

2. Призначеному начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради оформити відповідні реєстраційні документи та подати їх для державної реєстрації служби як юридичної особи.

3. Затвердити структуру та штатну чисельність Ходорівської міської ради із вказаними змінами (додаток 1, додаток 2 ) та ввести в дію з 23.12.2019 року.

4. Начальнику відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради (Глушко І.Я.) привести штатний розпис Ходорівської міської ради у відповідність до даного рішення.

5. Головному бухгалтеру відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради (Нягулова В.Б.) керуватись даним рішенням при обрахуванні коштів на заробітну плату введених посад Ходорівської міської ради та корегуванні бюджетної мережі.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань  бюджету та фінансової політики (Деляновський О.Е.).

Міський голова                                                                                         Олег КОЦОВСЬКИЙ