В Ходорівській міській лікарні новий керівник - Назар Баторик

2 лютого в приміщенні Палацу культури м.Ходорова відбулося проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Ходорівської міської лікарні. Конкурсна комісія під головуванням О.Мельник, в супроводі секретаря комісії І.Стадника та в складі Р.Чорного, В.Гавриша, О.Юревич, Г.Кузишин, С.Будної, Г.Левенець, Я.Піняка, С.Осадчука заслухала презентацію претендента на зайняття вакантної посади Назара Баторика, який представив проект плану розвитку закладу охорони здоров’я «Ходорівська міська лікарня», окреслив свої бачення щодо організаційно-управдінських змін та подальшої фінансово-економічної діяльності комунального закладу. Присутні мали змогу озвучити запитання претенденту. В проведенні конкурсу взяли участь депутати Ходорівської міської ради – Ю.Юревич та В.Ревер. Члени комісії одноголосно вирішили рекомендувати на посаду директора КНП «Ходорівська міська лікарня» Назара Баторика. Крім того, комісія шляхом поіменного голосування обрала термін підписання контракту з Назаром Ярославовичем – 5 років. Проведення конкурсу відбулось згідно чинного Законодавства України. Порядок проведення контролював секретар конкурсної комісії та спеціаліст юридичного відділу Ходорівської міської ради І.Стадник. Весь процес конкурсу знято на відео, яке згодом буде опубліковане на офіційному сайті міської ради. Присутні привітали Назара Ярославовича з обранням на посаду та побажали успіхів у нелегкій праці розвитку медицини Ходорівської громади.

19:20 02.02.2021

Робоча зустріч міських голів у Львові

Міський голова Олег Коцовський  взяв участь в платформі керівників територіальних громад області «Державна регіональна політика у контексті впровадження децентралізаційної реформи» у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

10:32 02.02.2021

Танцювальні будні в Бортниках

Сумлінна праця, безперервниий творчий пошук та активна участь у мистецьких заходах Ходорівської громади - ці слова про учнів класу хореографіі Бортниківськоії філіі Ходорівської дитячої школи мистецтв ім. Б.- Ю. Янівського (викладач Василь Луців).

10:29 02.02.2021

Відбулася стратегічна сесія Львівської обласної ради «Успішні громади Львівщини: від стратегії до добробуту»

Секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська взяла участь в роботі стратегічної сесії, яка відбулася з ініціативи голови Львівськоі? обласноі? ради Ірини Гримак.  Сесія пройшла в  такому форматі вперше, адже її учасниками були керівники  всіх рад Львівщини, які сформовані за новим територіальним устроєм в результаті проведення децентралізації.  А їх в області є 81!

10:26 02.02.2021