Ходорівська міська територіальна громада

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ

З 8 по 13 липня, у с. Ліщин відбувся християнський літній табір " Я - християнин", який об'єднав юних учасників з сіл Ліщин, Трибоківці, Квітневе, Грусятичі , Баківці, Кнісело, Репехів, Кологори , міст: Ходорова та Львова.

10:07 19.07.2024

Відбувся круглий стіл на тему: «Посилення впливу жінок лідерок на розвиток та відбудову громад»

Сьогодні, 18 липня, в приміщені бібліотеки м. Ходорів,  за ініціативи ГО Центр «Жіночі перспективи» відбувся круглий стіл на тему: «Посилення впливу жінок лідерок на розвиток та відбудову громад». Це була дуже ресурсна та мотивуюча зустріч.

17:12 18.07.2024

Знову сумна звістка сколихнула нашу громаду.

Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною… Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас.

19:32 17.07.2024

ДП "Стрийський лісгосп" повідомляє!

ДП "Стрийський лісгосп" повідомляє про те, що в лісових масивах держлісфонду  ДП "Ліси України" Філії "Стрийське лісове господарство"  в 2024 році у Ходорівському лісництві  буде проводитися  переформування лісів в кв.293 вид.28 загальною площею  6,3 га.

15:55 16.07.2024

Благодійний вечір-аукціон "Мільйони на дрони!"

У межах проєкту «Пташки перемоги» 5 млн 600 тисяч гривень зібрали на дрони під час аукціону, який cпільно організували Стрийська районна державна адміністрація, Ходорівська, Жидачівська, Гніздичівська та Журавенська територіальні громади разом з підприємцями,  бізнесменами та фермерами,  об’єднались задля допомоги українським бійцям  і взяли участь у благодійному аукціоні «Мільйони на дрони».

14:51 15.07.2024