Дата: від до Скинути

Різдвяний вінок для Героїв - в Ходорівській громаді долучились до Всеукраїнської акції

Традицію покладання різдвяних віночків до меморіалів пам’яті загиблих героїв започаткували декілька років тому у Львівській духовній семінарії УГКЦ разом із сім’ями Героїв Небесної Сотні, щоб єднати сім’ї Героїв. Згодом до вшанування приєдналась і вся Україна, де є Герої Небесної Сотні та українські захисники, які загинули на Донбасі. Учасники акції виготовлять різдвяні вінки, які покладають до пам’ятних місць, а також до могил Героям України.

14:17 25.12.2020