Дата: від до Скинути

Відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки.

11 березня 2024 року, під головуванням заступника міського голови Ольги Мельник, відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки. Присутні розглянули звернення щодо призначення опікунів над повнолітніми особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно захищати свої права та виконувати обов’язки. Розглянуті звернення будуть винесені на розгляд засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

20:41 11.03.2024

«І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ ВРАГА НЕ БУДЕ, СУПОСТАТА…»

10 березня в Палаці культури м. Ходорова відбувся традиційний концерт присвячений 210 - річниці від Дня народження Тараса Шевченка, за участю народної хорової капели «Мрія» учнів та викладачів Ходорівської дитячої школи мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського Голова Союзу українок Тетяна Проць спільно з головою ГО-«Просвіта» Марією Носик і учасниками капели бандуристів «Ходорівчанка» поклали квіти до памʼятника Тарасу Шевченку.

20:35 11.03.2024

Поминальна панахида з нагоди 100-річчя від дня народження Івана Ворони

Іван Ворона - корифей хорового мистецтва Галичини, ним заснована хорова капела "Мрія", незмінним керівником якої був понад шість десятиліть, регент храму святих рівноапостольних Володимира та Ольги. Він був прикладом людини мистецтва, високої інтелігентності, політичної, громадянської культури, чим заслужив любов, повагу й пошану ходорівчан.

20:34 11.03.2024

В Залісках відкрили меморіальну дошку захиснику Мар'яну ПАШКО

Марʼян народився 16 жовтня 1988 року в с. Заліски.  У 2009 році був призваний на строкову військову службу. Брав активну участь у Революції Гідності, а вже 26 березня 2014 року після початку російсько-української війни став до лав добровольців.

09:44 11.03.2024