Дата: від до Скинути

Ходорівська громада продовжує працювати над забезпеченням житлом учасників бойових дій на сході України. Сьогодні освятили житло для родини Володимира Кудлика

22 січня відбулося освячення нещодавно придбаного житла, у якому вже оселилась родина учасника бойових дій у зоні АТО Володимира Кудлика. Це вже четверте житло, яке придбали учасникам АТО Ходорівщини на умовах співфінансування. Кошти на придбання житла були закладені в бюджеті Ходорівської міської ради на 2020 рік. Двоповерховий будинок з власним подвір’ям – те, що треба для великої сім'ї Володимира Кудлика, адже він разом із дружиною Вірою виховують троє дітей – двох синів Михайлика і Володю та донечку Надійку. В будинку сім кімнат, є велике подвір’я і літня кухня. Оскільки тут довго ніхто не проживав, тому є деякі проблеми з обігрівом будинку, але це нікого не лякає. Новий господар вже планує заміну опалення і невеликий ремонт. Сім'я радіє, що отримала такий цінний подарунок напередодні Нового року.

16:41 22.01.2021

День Соборності України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації. У цей знаменний день щиро зичимо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

09:16 22.01.2021