Ходорівська міська територіальна громада

Грибоводи, швачки, столярі: кому на Львівщині пропонують роботу та житло

У розпал літа за сприяння Львівської обласної служби зайнятості працедавці регіону шукали претендентів для укомплектування 13,7 тис. вакансій, з яких 10,6 тис. надійшли за формою 3-ПН. Середній розмір заробітної плати у заявлених пропозиціях роботи становив 13755 грн, що на 2473 грн більше, аніж було у цей час торік.

16:26 09.07.2024

Грант для студентів та абітурієнтів Стрийського району Львівської області (соціальна програма Scholarship)

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Стрийського району Львівської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Для участі потрібно подати заявку та виконати роботу за темами, які пропонує компанія - https://res.ua/scholarship.html (для того, щоб взяти участь у програмі Scholarship, заповніть форму на сторінці програми).

16:17 09.07.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

4 липня  відбулось позачергове  засідання виконавчого комітету Ходорівської   міської ради, яке провів міський голова Олег Коцовський . Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

11:18 08.07.2024