12 травня – День медичної сестри

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — Днем медичної сестри, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є  базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

14:16 11.05.2019

Ходорівська громада вітає та схиляє голови перед матерями наших Героїв…

Кожну другу неділю травня ми відзначаємо одне з найбільш душевних свят – ДЕНЬ МАТЕРІ. Особливої уваги на це свято заслуговують матері, які виховали мужніх патріотів, що захищають Батьківщину!За кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила.

14:14 11.05.2019