Сьогодні Львів попрощається із захисником Олегом Блюсом.

Олег Блюс (01.03.1988-17.02.2024) Уродженець села Дроховичі Львівської області. Проживав у місті Львові. Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. У 2006 році закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» (тоді – ліцей), здобув професію «офіціант, бармен, кухар». Після завершення навчання працював спершу на Приватному підприємстві «Панонія», згодом обіймав посаду бармена 4-го розряду на Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Потім працював на ТДВ «Червоноградський завод металоконструкцій», а з часом – у ТзОВ «Люкс Вош». У вільний час захоплювався рибальством, у юному віці також активно займався кікбоксингом. Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 215-го батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

09:16 24.02.2024