Ходорівська міська територіальна громада

Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 12 липня, відбулось засідання виконавчого комітету  міської ради під головуванням  міського голови Олега Коцовського на якому було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади, благоустрою, комунальної сфери та майнових питань.

16:00 12.07.2024

X Міжнародний фестиваль танцю і пісні «ЧЕРНОМОРСКА ВЬРТЕЛЕЖКА - 2024» Болгарія.

Колектив «Барви Ходорова» ХДШМ ім. Б.-Ю. Янівського керівник - Леся Семчій, а також народний аматорський вокальний дівочий ансамбль «Ромашка» КЗ «Палацу культури м. Ходорова» керівник - Ольга Мельник.

13:51 12.07.2024

Українські фермери можуть безкоштовно отримати рукави для зберігання зерна нового врожаю

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» оголосила про програму "Зберігання зерна 2024". В рамках програми Благодійний фонд надає безповоротну благодійну (гуманітарну) допомогу – рукави зернові (сінажні) «Harwell» з поліетилену 2,76х75, 2,76х90 та зернопакувальні машини в тимчасове безоплатне користування. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги».

10:45 11.07.2024

Незважаючи на війну: діти з Сумщини отримують заряд позитиву в таборі м.Ходорів

Війна вкрала у наших дітей безтурботне дитинство. Їм довелося занадто рано подорослішати, стати відповідальними, стикнутися з недитячими думками, прагненнями та переживаннями. І зараз, як ніколи, важливо, щоб ми, дорослі, дарували їм щасливі миті дитинства, попри жахливі події, які вони бачать і чують щодня.

11:13 10.07.2024