Дата: від до Скинути

Про бюджетне забезпечення громад у 2019 році  ділилися думками міські голови Львівщини

Міський голова Олег Коцовський та начальник відділу фінансів, обліку, звітності та контролю Іванна Глушко взяли участь  в засіданні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України. На засіданні обговорили питання бюджетного забезпечення громад у 2019 році.  Учасниками засідання були  народні депутати Любомир Зубач  та Олег Березюк міські голови, директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, виконавчий директор Львівського РВ АМУ Василь Абаімов, консультанти Офісу реформ.

15:58 30.10.2018

В Бортниках на Алеї пам’яті відкрили меморіально-інформаційну таблицю

З нагоди святкування 100 річчя ЗУНРу та з метою  вшанування пам’яті січових стрільців, вояків УГА  28 жовтня  в селі Бортники відбулось відкриття та освячення меморіально - інформаційної таблиці, встановленої в центрі села біля меморіалу Алеї пам’яті. На таблиці викарбувано імена борців за волю України.

12:43 30.10.2018