В Бортниках на Алеї пам’яті відкрили меморіально-інформаційну таблицю

Дата: 30.10.2018 12:43

З нагоди святкування 100 річчя ЗУНРу та з метою  вшанування пам’яті січових стрільців, вояків УГА  28 жовтня  в селі Бортники відбулось відкриття та освячення меморіально - інформаційної таблиці, встановленої в центрі села біля меморіалу Алеї пам’яті. На таблиці викарбувано імена борців за волю України.

Захід розпочала староста Ольга Гурдя. Право відкрити таблицю (зняти полотнище) надано Степану Івановичу Крегенбільду. Після звучання Гімну України освячення провів отець Василь Лужецький.  Ведуча Ірина Баторик розповіла про долі січових стрільців. Учні ЗОШ №4 с.Бортники декламували вірші про події 1918-1919 рр. на Львівщині. У виконанні хору прозвучали пісні «Ой у лузі червона калина похилилася», «Повіяв вітер степовий», «Прощався стрілець із своєю ріднею» та в’язанка відомих стрілецьких пісень.          На завершення заходу присутні запалили свічки та лампадки та  виконали «Боже великий, єдиний».

Захід відбувся  рамках проекту "Відновлені імена героїв".