Дата: від до Скинути

28.03.2017 року голова Ходорівської об"єднаної територіальної громади Олег Коцовський взяв участь в ефірі телепрограми "Дорожня карта реформ" на ТРК "Львів".

Програма "Дорожня карта реформ" зібрала в одному ефірі голову найбільшої громади Львівщини - Ходорівської - Олега Коцовського та потенційних голів нових ОТГ - Розвадівської Богдана Коса та Великолюбінської - Йосифа Фабригу. Також у програмі взяла участь консультант з правових питань Офісу з впровадження децентралізаційної реформи Галина Гречин.

12:45 12.04.2017

Зустріч з народними депутатами Львівщини

8 квітня,  у приміщенні Львівської обласної ради, відбулася зустріч народних депутатів  України від міжфракційного об»єднання «Львівщина» з представниками міст області, керівництвом Львова та області, в якій взяв участь голова Ходорівської ОТГ – Олег Коцовський.

15:39 10.04.2017

Володар Кубку Ходорівщини- "Луг" Добрівляни

Результати  завершальних півфінальних  і фінального матчів Кубка Ходорівщини з футболу "золота осінь-2016",що відбулися наприкінці січня 2017 року на стадіоні "Будівельник" м.Ходорова:

11:33 07.04.2017