Міжнародний флешмоб #Global Shevchenko

До 203-ї річниці від дня народження Т.Шевченка у світі стартував міжнародний  флешмоб # Global Shevchenko. Організаторами флешмобу стали громадські організації «Ukrainians « та» Батьківщина молода». Мета флешмобу  – показати пам’ятники Т.Шевченка по всьому світі та в Україні і вшанувати пам’ять Великого Кобзаря. Правила флешмобу прості: з 10 лютого до 8 березня потрібно зробити фото або селфі біля пам’ятника Т. Шевченка, опублікувати це фото на офіційній сторінці флешмобу у Facebook  і  вказати країну та місто,де зроблене фото. А також  запропонували українцям по всьому світу прийти до пам’ятників Шевченку 9 березня та о 16год.Одночасно затитати вірш “Мені однаково,чи буду …”

13:23 20.03.2017

Подяка від дружини та синів загиблого на Світлодарській дузі українського воїна Володимира Андрешківа

Коли в нашу рідну Україну приходить біда, коли це торкається сімей, як нашої, завжди на підтримку приходять ширі українці. Ми, родина загиблого 18 грудня 2016 року на Світлодарській дузі східної України, Андрешківа Володимира Степановича, хочемо висловити щирі слова подяки усім тим небайдужим, хто увесь цей час  був поряд, підтримував, розраджував нашу сім’ю. Щира людська подяка, за те, що Ви робите, не залишаєте наодинці з проблемами, це реальна і дуже важлива допомога!

15:22 19.03.2017

«Місії задля місій», – семінаристи провели Хресну Дорогу в с. Вербиця

В храмі святого Архистратига Михаїла у с. Вербиця на Жидачівщині, відбулася Хресна Дорога за участі братів-семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Своїм мелодійним співом та чуттєвими розважаннями у поєднанні з музичним супроводом, брати-семінаристи дали можливість присутнім заглибитись у страждання нашого Спасителя, виявити йому свою любов і перепросити за гріхи.

15:03 19.03.2017

Вічна слава Герою!

17 березня відбулося прощання з Володимиром Князевим в селі Бортники, який загинув на Луганщині. Вічна Тобі пам'ять та слава, Герою…

14:50 19.03.2017