Пам’яті лицарів Революції Гідності

20 лютого у Палаці культури відбувся вечір-реквієм вшанування Героїв Небесної Сотні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя України Романа Точина та його побратимів. Школярі запалили свічки біля пам’ятних знаків на Алеї Слави Героїв Небесної Сотні Львівщини.

21:57 28.02.2017

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури,  туризму та охорони культурної спадщини від       2017 р  №   (про затв. Положення про пров. конк.) відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголосив конкурс на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова.

16:46 28.02.2017

Оголошення "Регуляторний акт - Положення про оренду майна"

Виконком Ходорівської  міської ради  повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:17 28.02.2017

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліотека» Ходоріввської міської ради  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури,  туризму та охорони культурної спадщини від 30 січня 2017 р  № 4 «Про затвердження положення  про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника  закладу культури»  відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної  посади  директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліотека» Ходоріввської міської ради.

15:13 28.02.2017

Засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету  міської ради, на якому розглянуто звернення громадян  Ходорівської громади , релігійних громад  сіл  Рудківці, Камяне  про присвоєння  поштових адрес.  Розглядалися питання щодо розробки заходів щодо залучення громадян до контрактної служби в лавах Збройних Сил  України, щодо створення комісії по розгляду земельних спорів, щодо створення координаційної ради, щодо зрізки дерев на кладовищах в Ходорові, Ліщині, Бородчицях, Залісках, Жирові, щодо закріплення території сіл ОТГ для обслуговування спеціалістами відділу земельних ресурсів, щодо надання матеріальної   допомоги  жителям  ОТГ. Затверджено плани роботи та номенклатури справ відділу освіти, молоді та спорту  та відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

22:15 26.02.2017

Оперативна  нарада за участю старост сіл Ходорівської ОТГ

Оперативна нарада за участю старост сіл Ходорівської ОТГ

24 лютого відбулася робоча нарада за участю керівників установ, організацій міста та старост сіл Ходорівської ОТГ. Обговорювалися питання щодо споживання енергоносіїв бюджетними установами та щоденний моніторинг за їх показниками споживання, виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту приміщень реанімаційного відділення Ходорівської лікарні, проведення в березні атестації народних колективів, проведення міжобласного шахового турніру  пам’яті Героя України Романа Точина та героїв Небесної Сотні, прибирання територій та організація толок, створення нового сайту міської ради, створення віддалених робочих місць по наданню адміністративних послуг , відкриття груп  ДЮСШ в сільських загальноосвітніх школах Ходорівської об’єднаної територіальної громади.

21:51 26.02.2017