Ходорівські баскетболісти – срібні призери чемпіонату області

2 березня у Львові відбулася першість області з баскетболу серед ДЮСШ. Ходорівські баскетболістки у своїй групі переконливо перемогли команди Сокаля (32:29) і «Львів-2» (36:20), у фіналі з рахунком 52:30 поступилися команді «Львів-1» і стали срібними призерами чемпіонату області, нагороджені грамотами. «Срібло» Ходорівській ДЮСШ принесли баскетболістки: Оксана Шудлик, Соломія Бляхівська, Марія Триндяк, сестри Лідія і Мар’яна Паздерські, Олеся Дрогомирецька, Марія Левицька, Христина Кужда, Анастасія Чучула, Марія Мурахівська. С.Пшик

12:38 07.03.2017

Турнір пам’яті Героя України Романа Точина

26 лютого у приміщенні Ходорівської ЗОШ І-ІІІст. №3 імені Героя України Романа Точина втретє відбувся шаховий турнір пам’яті випускника школи Лицаря Небесної Сотні Романа Точина. Присутні вшанували світлу пам’ять Романа Точина та його побратимів хвилиною мовчання. Зі словами вдячності до присутніх звернулась дружина Героя України Л.Точин. Юні шахісти запалили лампадки пам»яті. Всі присутні помолилися за Героїв Небесної Сотні. У турнірі взяли участь 60 спортсменів: 24 дітей і 36 дорослих. Діти (головний суддя М.Кухтин, м.Жидачів) змагалися у чотирьох вікових групах. Переможцями стали: Д.Олексин, В.Челядин (обидва з Рогатина), П.Швед (Гніздичів), О.Гриців (Жидачів), призерами – Б.Терлак, В.Закорчемний, Д.Герман, Д.Чорненький (всі з Ходорова), Р.Тиндюк (Гніздичів), А.Пеняк (Жидачів), М.Мендюх, А.Олексин (обидва з Рогатина). Переможці і призери нагороджені кубками, грамотами, грошовими преміями, учасники – грошовими преміями. 36 дорослих шахістів зі Стрия, Дашави, Нового Роздолу, Рогатина, нашого району (головний суддя – І.Березовський, с.Чертіж) змагалися за швейцарською системою: 8 турів, кожна зустріч – 2 партії (15+5хвилин). У підсумку передували кандидати у майстри спорту України Я.Дунаєр (Стрий) і Є.Грушак (Рогатин), у яких по 12 очок з 16 можливих. За додатковим коефіцієнтом Я.Дунаєр – переможець, Є.Грушак – на другому призовому місці, на третьому – Т.Григорян (Нові Стрілища). Він за додатковим коефіцієнтом випередив О.Долінського (Жидачів) – в обох по 11 очок. Кращий з ходорівських шахістів Ю.Лешко - п’ятий (10 очок). 10 очок також в активі І.Березовського (Чертіж) й А.Кобрія (Гніздичів). Михайло Федоришин із Кнісела фінішував десятим (9,5 очок). На одинадцятому місці ходорівчанин Д.Ратич (9,5 очок), його земляк О.Гулей - чотирнадцятий (9 очок). Призери нагороджені кубками, грамотами і грошовими преміями, учасники – грошовими преміями.

12:36 07.03.2017

Лінійка-реквієм, приурочена пам’яті Небесної Сотні

20 лютого 2017 р у Чорноострівському НВК було проведено лінійку-реквієм, приурочену пам’яті Небесної Стні. Майдан 2014 р став символом боротьби став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. Цього дня діти зворушливо декламували вірші: Андрій Жируха «Звернення сина до матері», Оля Пиж «Україська революція», Сніжана Чижова «Ще не вмерла Україна», Василина Івановська «Так, ми бандерівці». А також пролунали пісні у виконанні учнів нашого НВК Андріани Пашко «Прошу неба», Руслани Стасів «Небесна сотня білих журавлів», Василини Івановської «Я дочекаюся тебе». Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» ведучий запалив свічку і передав її учням по колу на знак того, що кожен з присутніх торкнувся пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас. Хто заради торжества справедливості жертвував собою  Вони повинні жити в нашій пам’яті !

16:36 06.03.2017

Зустріч малечі з воїном АТО

2 березня 2017  року в дитячому дошкільному закладі "Ставочок" села Грусятичі відбулася зустріч вихованців з воїном АТО, мешканцем села, командиром 1-го відділення Державної Прикордонної Служби - Степаном Миколайовичем Лютим! На згадку про цю зустріч, малеча подарувала плакат з відбитками своїх малесеньких долонь, в знак вдячності і шани за наше життя!!!

08:10 06.03.2017

14:36 03.03.2017