Демократія у школі – демократія в громаді

Дата: 06.03.2017 16:42

З 2 по 5 березня 2017 р.  у м. Львові проходив тренінг для директорів та педагогів сільських шкіл на тему: «Демократія у школі – демократія в громаді». Під час цього навчань та практичних занять педагоги удосконалили вміння складати освітні проекти, спрямовані на формування громадських  компетентностей  у школярів. Навчання проводили тренери з Польщі Ельжбета Толвінська Круліковська та Ева Любчинська. Велику допомогу надала Олена Шинаровська, яка координує роботу над цими проектами.

У роботі тренінгу взяли участь директор  ЗОШ І – ІІ ст. № 14 с. Вовчатичі  Добуш Н.М. та педагоги Кобзар Л.В. ( вчитель початкових класів) та Пшик О.М.( учитель української мови та літератури), які працюватимуть над освітніми проектами у  своїй школі.