« Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…»

Дата: 06.03.2017 16:51

Під такою  назвою в Палаці культури м. Ходорова  відбувся   концерт присвячений  нашому Великому Кобзареві – Т.Г.Шевченку, за участю учнів та викладачів Ходорівської ДШМ.

Програма вечора, сценарій  якої підготувала О.Вавричин, була побудована таким чином, що музичні номери чергувалися з поетичними рядками.

Велично прозвучали  Шевченкові твори  у виконанні хору викладачів школи мистецтв ( керівник О.Шпирко, концертмейстер О. Федан) – « Заповіт»,» Думи мої», « Ой три шляхи широкії», « Учітеся, братии мої», « Молитва», « Наша дума, наша пісня».

Справила враження вистава, які відтворили учні відділу школи мистецтв( керівник В.Гураль), у головних ролях Л.Дорош та Г.Вавричин.

Палкими оплесками глядачі вітали виступ Х.Вівчар з піснею « Чи ми ще зійдемося знову».

Цікавою виявилася композиція « Зоре моя вечірняя» на музику « Місячної сонати» Л.Бетховена, аранжування канадійського композитора  Г. Міняйла у виконанні Н.Кухарської  концертмейстер М.Шевчук.

Справив враження  виступ дитячого вокального ансамблю « Веселкові барви»

( керівник О. Гатала  концертмейстер О.Когут), який виконав твори « У перетинку ходила» та « Розвивайся лозо борзо»

Тепло зал сприймав виступ тріо бандуристів « Намисто» у складі І.Шемечко, О.Гатали та Н.Кухарської, які виконали улюблену пісню « Не щебечи, соловейку» та « Україні»

Виступ  дитячого тріо бандуристів у складі : А.Гопак, М.Павлишин та М.Юрчак  - керівник І.Шемечко створив чудовий настрій. У їх  виконанні прозвучала пісня « Встала весна». Зал  захоплено вітав капелу бандуристів « Ходорівчанка» ( керівник О.Вавричин), яка виконала улюблені всіма твори: « Пісня про Україну», « Зацвіла в долині», « Садок вишневий коло хати».

Кульмінацією  концерту став виступ  зведеного колективу у складі хору викладачів та капели бандуристів. У  їх виконанні  прозвучали твори « Спи Тарасе»( соліст Г.Впавричин), « На високій дуже кручі». Фінальну композицію « Реве та стогне Дніпр широкий»  глядачі співали стоячи разом з артистами.

Поезію  Т.Шевченка читали І.Афтаназів, С.Добровольська, Г.Вавричин, Д.Гринишин, І.Горецький, Н.Краївська, О.Вавричин, У.Федан, І.Миндюк,  Х.Клак, Н.Колобич, Я.Леськів, А.Лук'янчук.

Ведуча концерту – С.Добровольська

Зі словами вдячності  виступив Голова Ходорівської ОТГ п.  О.Коцовський