Дата: 04.03.2017 19:11

Презентація "Комплексної програми підтримки культури Львівщини на 2017-2020 роки".

Керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради Христина Кісіль взяла участь в презентації "Комплексної програми підтримки культури Львівщини на 2017-2020роки", яка відбулася 02.03.2017 року у м.Львові в приміщенні Музею історії релігії. Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Олександрівна Береговська докладно розповіла про кожен із дев'яти напрямів цієї програми: 1.Популяризація української мови і культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном. 2.Підтримка народних домів області. 3.Поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів. 4.Підтримка музеїв області. 5.Підтримка музичних шкіл області. 6.Підтримка театрів. 7.Підтримка мистецьких ініціатив. 8.Підтримка видатних творчих особистостей. 9.Відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв загальнодержавного та обласного значення, вшанування особистостей.