Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова

Дата: 28.02.2017 16:46
Кількість переглядів: 1163

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури,  туризму та охорони культурної спадщини від       2017 р  №   (про затв. Положення про пров. конк.) відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголосив конкурс на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова.

Керуючись частинами третьою і шостою статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Палацу культури м.Ходорова.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

  • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.  

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає  відділу культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради  до 27 лютого  2017 року.

  • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.
  • До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу відділу культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради: 81750, м.Ходорів, вул.Львівська, 39., e-mail:Kulturakhodoriv@ukr.net

Відповідальна особа -- Мельник Ольга Володимирівна,

контактний телефон: +380671929441.

            28 лютого 2017 року подані пропозиції розглядаються відділом культури туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Жеребкування буде проведено  01 березня 2017 року  за адресою: м.Ходорів, вул.Львівська, 39.

Форми заяви та анкети.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Що на Вашу думку потрібно перш за все зробити в ОТГ

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень