28.03.2017 року голова Ходорівської об"єднаної територіальної громади Олег Коцовський взяв участь в ефірі телепрограми "Дорожня карта реформ" на ТРК "Львів".

Дата: 12.04.2017 12:45

Програма "Дорожня карта реформ" зібрала в одному ефірі голову найбільшої громади Львівщини - Ходорівської - Олега Коцовського та потенційних голів нових ОТГ - Розвадівської Богдана Коса та Великолюбінської - Йосифа Фабригу. Також у програмі взяла участь консультант з правових питань Офісу з впровадження децентралізаційної реформи Галина Гречин.

Олег Коцовський у програмі детально розповів про Ходорівську ОТГ . Про те, скільки у ній створено відділів, скільки працює людей, як громада дає собі раду з освітою та медициною. Послухати це було дуже корисно, адже Ходорівська ОТГ єдина на Львівщині, яка об'єднала практично весь колишній Ходорівський район. І її органи влади сьогодні такі ж, які існують в районному центр, адже по-іншому управляти такою громадою не можна.