Дата: від до Скинути

Вітання від колективу відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Колектив відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради вітає Вас та Вашу родину із Світлим Христовим Ввоскресінням! Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів у всіх починаннях, миру злагоди та благополуччя у Ваших домівках, а у серцях - любові та добра!

08:12 14.04.2017

Голів ОТГ закликають впроваджувати заходи енергозбереження

Про шляхи підвищення енергоефективності та зменшення витрат на енергоносії в об'єднаних територіальних громадах розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник під час наради голови облдержадміністрації Олега Синютки з очільниками об’єднаних територіальних громад у середу, 12 квітня.

11:20 13.04.2017

Хресна дорога для учнівської молоді

В ці дні великого посту у ЗОШ  І- ІІІ ст.№ 6 с. Дев'ятники для учнівської молоді  відбулася Хресна дорога. На сцені актового залу у поетично - пісенній формі учні , під керівництвом вчителя християнської етики Шеделко О.М., відтворили події 14 стацій Хресної дороги Ісуса. Кожен  з присутніх мав можливість доторкнутися серцем до останніх подій життя Христа, пережити разом болі і страждання  та задуматись над пошуками Добра, Любові, шляху до Бога.

11:18 13.04.2017