Володар Кубку Ходорівщини- "Луг" Добрівляни

Дата: 07.04.2017 11:33

Результати  завершальних півфінальних  і фінального матчів Кубка Ходорівщини з футболу "золота осінь-2016",що відбулися наприкінці січня 2017 року на стадіоні "Будівельник" м.Ходорова:

22 січня,1/2 фіналу. "Луг" Добрівляни - ФК "Ходорів" 1:0,гол Григорій Яворський,55 хв. з пенальті.
   "Сокіл" Дуліби - "Зоря" Бортники1:1,пенальті 4:1. Богдан Гриньків ,2 хв.- Віталій Баторик,25 хв.

29 січня. Фінал. "Луг"Добрівляни - "Сокіл"Дуліби 2:0. руслан Рапач,77 хв.,Андрій Кухарський,87 хв.

Таким чином,команда "Луг" Добрівляни, після річної перерви,вдруге завоювала осінній Кубок Ходорова з футболу.