Для учнів НВК с.Кам`яне найкращий відпочинок у  Карпатах

Влітку кожному школяреві хочеться відправитися в унікальне місце за незабутніми емоціями і враженнями. Таким унікальним місцем, де найкраща природа, повітря та вода, для учнів навчально-виховного комплексу №23 села Кам`яне є наші гори Карпати. Тому вони так і зробили: зібралися і вирушили в гори! Відпочинок вдався на славу, додому всі поверталися з хорошим настроєм та величезним обсягом вражень.

01:19 16.08.2018

Літо-пора відпочинку! Як відпочивають школярі нашої громади?

Літо – золота пора, про яку мріє вся дітвора! Пора, коли треба відпочивати, набиратися сил, переживати позитивні емоції дитинства і зрештою, мати про що написати у шкільному творі «Як я провів літні канікули?»

00:58 16.08.2018

Для понад 400 жителів села Букавина відкрито ФАП

З квітня 2018 року стартувала нова медична реформа, метою якої є доступна, якісна та вчасна допомога для всього населення України. Прийнятий закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості"  відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги сільських жителів. З цією метою депутати Ходорівської міської ради прийняли рішення

00:40 14.08.2018