Вітаємо медичних сестер Ходорівщини!

Дата: 12.05.2020 11:02

Сьогодні висловлюємо найтепліші слова вітань та вдячності тим, хто на рівні з лікарями приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, дбає про нас, як про рідних, оберігає найцінніше, що є у людини  — її життя. Це наші дорогі  медичні сестри, які сьогодні відзначають професійне свято – Міжнародний день медичної сестри!

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
 Бажаю міцного здоров’я  Вам, Вашим рідним і близьким, терпіння, сили і  нехай збудуться всі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою в.о. міського голови                                                                         Марія  ГАВІНСЬКА