Дата: від до Скинути

Позачергове засідання комісії техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 17 березня, голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський  провів позачергове засідання комісії ТЕБ і НС в Ходорівській міській раді. На порядку денному засідання розглянуто питання: «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом.  Комісія заслухала інформацію головного лікаря  НКП «Ходорівська міська лікарня»  Віри Жигало та прийняла відповідне рішення згідно протоколу (додається).

18:57 17.03.2020

Новини із оперативної наради

Міський голова Олег Коцовський провів щотижневу оперативну нараду з старостами, керівниками відділів та  комунальних підприємств.  Обговорено  питання  про запровадження карантину на території Ходорівської ОТГ  до 03.04. 2020 року, про профілактику корона вірусу, про підготовку звернення до Жидачівської РДА щодо ремонту доріг та мостів, про подання пропозицій старост щодо включення територій старостинських округів до розробки туристичного маршруту «Львівське Опілля», про завершення робіт з облаштування вуличного освітлення по селах ОТГ, про легалізацію робочих місць, про підготовку до проведення весняних толок.

08:37 17.03.2020