Вітання міського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 13.03.2020 12:56

Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею допомагають створювати затишок в наших домівках і навколо них.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціальних складових господарського комплексу. Це – тепло, вода, благоустрій. І все це в нашій громаді  забезпечують комунальне підприємство «Ходорівське управління комунального господарства»,  дочірнє підприємство «Водоканал», комунальне підприємство «Ринок» та низка приватних підприємців, які надають послуги перукарів, пошиття та ремонту одягу і взуття, ремонту побутової техніки, виготовлення меблів,  фото послуги та інші.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але такій необхідній для кожного справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!

З повагою міський голова                                          Олег Коцовський