Новини із оперативної наради

Дата: 17.03.2020 08:37

Фото без описуМіський голова Олег Коцовський провів щотижневу оперативну нараду з старостами, керівниками відділів та  комунальних підприємств.  Обговорено  питання  про запровадження карантину на території Ходорівської ОТГ  до 03.04. 2020 року, про профілактику корона вірусу, про підготовку звернення до Жидачівської РДА щодо ремонту доріг та мостів, про подання пропозицій старост щодо включення територій старостинських округів до розробки туристичного маршруту «Львівське Опілля», про завершення робіт з облаштування вуличного освітлення по селах ОТГ, про легалізацію робочих місць, про підготовку до проведення весняних толок.

Також підведено підсумки роботи  та дано доручення працівникам на наступний тиждень.