83 дітей громади забезпечено зимовим одягом від ЮНІСЕФ

У п’ятницю,  12 січня 2024 року Міжнародний фонд охорони здоров’я  та навколишнього середовища «Регіон Карпат NEEKA», що є виконавчим партнером Дитячого фонду  ООН (ЮНІСЕФ) у справах біженців в Україні, в рамках проєкту «Багатосекторальна програма конвергенції з гуманітарного реагування та якнайшвидшого відновлення на заході України» вдруге надав мешканцям Ходорівської громади гуманітарну допомогу у вигляді дитячого зимового одягу, ковдр, підгузків та психологічної  допомоги.

15:14 12.01.2024

Бюджет Ходорівської міської ради за 2023 рік виконано!

До загального фонду бюджету Ходорівської міської ради протягом року мобілізовано податкових та неподаткових платежів в сумі 108453,0  тис.грн., або 105,0% до планових показників – 103288,1 тис.грн. Темп росту таких надходжень до відповідного періоду минулого року склав 105,0 %, при тому, що у листопаді 2023 року вилучено із бюджету 621,3 тис.грн. військового податку.

14:42 12.01.2024

Звітують поліцейські офіцери громади

08 січня 2024 року, в приміщенні Ходорівської міської ради, поліцейські офіцери громади, Зварич Ярослав та Кулецький Володимир  звітували  щодо стану дотримання правопорядку на території Ходорівської громади та вжитих заходів із запобігання правопорушень.

16:28 08.01.2024