Для внутрішньо переміщених осіб видано сертифікати на купівлю продуктів харчування у мережі магазинів "Рукавичка"

Дата: 15.01.2024 11:11

Благодійний фонд «ChildFund Deutschland» у кооперації зі Консультативно-координаційним центром при Стрийській РВА надав цільову допомогу у вигляді ваучерів внутрішньо переміщеним особам Ходорівської громади.  Допомога надається у межах проєкту, який направлений на покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами і психосоціальну підтримку.

Минулого тижня благодійником видано 6 сертифікатів на купівлю продуктів харчування у мережі магазинів "Рукавичка" для наших співмешканців з числа вимушено переміщених осіб. Загальна сума одного сертифіката становить 4614грн.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року власники сертифікатів для отримання даної допомоги  попередньо заповнили реєстраційну заявку. Інформація про дану акцію була оприлюдненга на сайті Ходорівської міської ради 21 листлпада 2023 року. Проте, заповннили анкети лише 6 ВПО, які проживають в нашій громаді.

Дякуємо представникам міжнародної організації за надану допомогу, плідну та вкрай важливу працю.

Звертаємо увагу, що Консультативно-координаційний офіс при Стрийській РВА у кооперації з міжнародними благодійними організаціями надають різного роду допомогу. Внутрішньо переміщені особи в офісі можуть отримати: психологічну підтримку, юридичну консультацію, фінансову допомогу.

Зареєструватися попередньо на всі послуги можна заповнивши анкету: https://cutt.ly/mXDsW14