Дата: від до Скинути

Наші вихованці спортивної школи брали участь у Кубку України з кіокушинкай карате

10 грудня 2023р, у м.Вінниця відбувся Кубок України з кіокушинкай карате серед юнаків 2008-2009рр. н. У складі Львівської області від Ходорівської ДЮСШ взяли участь 6 спортсменів, троє з яких вибороли нагороди: 2 місце: Воціховський Ілля, Михайлівський Віталій 3 місце: Нагірний Марко.

16:11 15.12.2023

Про заходи в Ходорівській громаді у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ходорівській міській територіальній громаді розпочалися заходи, основне завдання яких привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

16:01 15.12.2023