16 листопада скликається чергова сесія Ходорівської міської ради

Відповідно до розпорядження голови Ходорівської міської ради від   06.11.2023  року  №3/221 скликається ХVІІ сесія  VIІІ скликання  Ходорівської  міської  ради, яка відбудеться  16.11.2023 року в приміщенні міського Палацу культури (м.Ходорів вул.Грушевського, 29) об 11.00 годині.

16:48 06.11.2023

Ходорівщина – край відомих та славних людей! Ігор Набитович та Ігор Калинець – перші лауреати обласної премії імені Митрополита Андрея Шептицького.

Ігор Набитович та Ігор Калинець з Ходорівської громади – перші лауреати обласної премії імені Митрополита Андрея Шептицького. Ігор Калинець – за вагомий внесок у розвиток державності і культури України;     Ігор Набитович – за наукову монографію «Сага мистецької родини: Алєксандер Фредро, Софія Шептицька, митрополит Андрей Шептицький».     Премія є нагородою за вагомі внески в розвиток меценатства, підприємництва, державності, культури, а також за створення наукових праць, що мають велику наукову та практичну цінність й належать до царин, які перебували у полі уваги Митрополита: богослов’я, мистецтвознавства (у розрізі української ідентичності), краєзнавства, медицини (у розрізі подолання негативних наслідків війни), педагогіки, екології. Вітаємо лауреатів та гордимося славними земляками!

19:41 01.11.2023

Молодіжний центр запрошує на зустріч із журналістами

У четвер, 2 листопада,  вриваємось у світ журналістики! Ми підготували для вас зустріч-тренінг з журналістами, котрі розкажуть про особливості професії, можливості розвитку, де знаходити інформацію і як створювати статті та газети.

18:58 01.11.2023