Голів ОТГ закликають впроваджувати заходи енергозбереження

Про шляхи підвищення енергоефективності та зменшення витрат на енергоносії в об'єднаних територіальних громадах розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник під час наради голови облдержадміністрації Олега Синютки з очільниками об’єднаних територіальних громад у середу, 12 квітня.

11:20 13.04.2017

Хресна дорога для учнівської молоді

В ці дні великого посту у ЗОШ  І- ІІІ ст.№ 6 с. Дев'ятники для учнівської молоді  відбулася Хресна дорога. На сцені актового залу у поетично - пісенній формі учні , під керівництвом вчителя християнської етики Шеделко О.М., відтворили події 14 стацій Хресної дороги Ісуса. Кожен  з присутніх мав можливість доторкнутися серцем до останніх подій життя Христа, пережити разом болі і страждання  та задуматись над пошуками Добра, Любові, шляху до Бога.

11:18 13.04.2017

28.03.2017 року голова Ходорівської об"єднаної територіальної громади Олег Коцовський взяв участь в ефірі телепрограми "Дорожня карта реформ" на ТРК "Львів".

Програма "Дорожня карта реформ" зібрала в одному ефірі голову найбільшої громади Львівщини - Ходорівської - Олега Коцовського та потенційних голів нових ОТГ - Розвадівської Богдана Коса та Великолюбінської - Йосифа Фабригу. Також у програмі взяла участь консультант з правових питань Офісу з впровадження децентралізаційної реформи Галина Гречин.

12:45 12.04.2017