Дата: від до Скинути

Проведення благодійного заходу скасовано! Збір коштів на авто для ЗСУ продовжується!

Відповідно до розпорядження міського голови Олега Коцовського (№  3/156 від 29 серпня  2023 року),     у зв’язку із загостреннями воєнних дій на фронті,  Днями жалоби на території Ходорівської громади за загиблими військовими та у цілях безпеки мешканців громади проведення благодійного заходу до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «НАША НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! НАША ПЕРЕМОГА!» скасовано.

10:28 29.08.2023