DRC відкриває прийом заявок на фінансову допомогу оренди житла

Про допомогу Ця програма реалізується лише у двох регіонах: Львівська область: Львівський, Стрийський та Дрогобицький райони; Дніпропетровська область: Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Новомосковськ. Фінансова допомога на оренду розрахована на 6 місяців, і буде виплачена двома частинами. Розмір допомоги (на місяць) залежитиме від кількості членів сім’ї, а саме: 1-3 осіб – 6,500 грн; 4 осіб – 7,000 грн; 5 і більше осіб – 8,500 грн. Першочерговою цільовою групою програми надання коштів на оренду житла є наступні групи:

15:51 17.08.2023

Центр зайнятості населення інформує! Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 серпня 2023 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.

10:44 16.08.2023