Серпнева конференція освітян Львівщини

Освітяни Ходорівщини взяли участь в обласній серпневій конференції, яка відбулася 23 серпня у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка. Цьогоріч подія пройшла під гаслом «Шлях до перемоги – розвиток освіти».

10:06 25.08.2023

Про запровадження в громаді загальнонаціональної хвилини мовчання через засоби оповіщення

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 22.08.2023 року в Ходорівській громаді, починаючи від 23.08.2023 року,   буде забезпечено проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України через засоби оповіщення Ходорівської міської територіальної громади.

15:24 23.08.2023