Ходорів долучився до відзначення Дня єднання

16-те лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Відповідний  День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

10:27 16.02.2022

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні всі ми відзначаємо знаменну дату – 33 річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже стало традицією разом з цією подією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі!

16:22 15.02.2022

Запрошуємо усіх долучитися до виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапора, 16 лютого 2022 року о 10.00 год. біля адмінбудинку Ходорівської міської ради!

15:01 15.02.2022

Досягнення працівників та гуртківців Ходорівського ЦДЮТ

Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Романів Галина Методіївна,  взяла участь в обласній виставці-конкурсі «Різдвяна свічка» та нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної адміністрації, Львівського обласного Будинку учителя  за І місце та за збереження й примноження культурної спадщини українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів.

16:29 14.02.2022