Завтра відбудеться чин освячення  пам’ятника  Герою Юрію Павлишину

Дата: 23.08.2023 13:23

Завтра,  24 серпня 2023 року,  о 12:00 годині на міському кладовищі (м.Ходорів) відбудеться чин освячення пам’ятника загиблому воїну, Герою — Юрію Павлишину.

Запрошуємо всіх прийти і вшанувати пам’ять Героя!

Юрій Іванович Павлишин народився 5 жовтня 1973 року в селі Добрівляни, але проживав у Ходорові. В 2014 році, коли в Україні почалась війна, захотів піти на війну добровольцем, але не отримав відповідного дозволу. Пізніше все ж таки надійшла  повістка і його мобілізували.

Юрій   прослужив до 2015 року біля Луганська. Їздив на роботу в Польщу. В лютому  2022 року  повернувся додому і вже   24 лютого з самого ранку поїхав у військкомат.

Старший солдат Юрій Павлишин, оператор відділення радіоелектронної боротьби взводу інженерної розвідки групи інженерного забезпечення військової частини А 0998 загинув 16 квітня близько 20:00 години внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Попасна на Луганщині.

Вічна слава Герою!