Дата: від до Скинути

До Ходорівської  громади завітала Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди

Справжнім подарунком для мешканців та гостей Ходорівщини був візит Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди. Люблять на Ходорівщині  цей колектив, котрий  тішить нас прекрасними творами не вперше. 16 березня ц.р. в міському Палаці культури капела виступала з  концертною програмою "Свою Україну любіть.."

12:17 17.03.2023

Визначено переможця конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель

Інформація про результати конкурсу, який відбувся 08 березня 2023року, щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки   на території Ходорівської міської ради, зокрема:

12:17 14.03.2023