Дата: від до Скинути

Монисто, буси, коралі, бісери, згарда, шелести, пацьорки, дукачі, гердани….І це все про наше українське намисто!

Вчора, 13 березня 2023 року, в приміщенні Ходорівської міської бібліотеки відбулася надзвичайно цікава та пізнавальна година народознавства – година краси, як назвала її ініціатор заходу розумна, красива та харизматична Богдана Орестівна Майданська.

11:55 14.03.2023

«І на оновленій землі врага не буде…». В Ходорові відбувся концерт до 209-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

Тарас Григорович Шевченко — визначна постать української історії. Він залишив по собі величезну творчу спадщину. А вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі.

11:35 13.03.2023

Родина плаче, б’є невтішний дзвін…Ходорівщина провела  в останню путь Героя Миколу Сомика

Жорстока війна обірвала життя нашого земляка Миколи СОМИКА. З 2014 року пішов добровольцем на війну в складі 72 ОМБр, а з 14 лютого 2022 року захищав українську землю в 128 бригаді гірсько-штурмовій бригаді. Він був Героєм, Людиною честі і гідності, Воїн без страху.

11:15 13.03.2023