Увага! Відключення електропостачання!!

Перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 17-01-2019 09:00:00 по 17-01-2019 17:00:00. Причина вимкнення – Планове вимкнення (Ремонт). Просимо вибачення за тимчасові незручності. м.Ходорів: вул.ГОГОЛЯ, вул.КРОПИВНИЦЬКОГО, вул.ЛЬВIВСЬКА, вул.ЧАЙКОВСЬКОГО, вул.ШЕВЧЕНКА. с.ОТИНЕВИЧI: вул.ЗАРІЧНА, вул.ЗЕЛЕНА, вул.НОВА. З повагою, ПрАТ "Львівобленерго"

09:47 17.01.2019

Вже цієї неділі, 20 СІЧНЯ,НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ, в Ходорові

Шановні жителі та гості Ходорівської об'єднаної територіальної громади!  Вже цієї неділі, 20 СІЧНЯ о 15.00 год.у Палаці культури м.Ходорів відбудеться концерт колективу, який відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами - НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗАСЛУЖЕНОЇ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ ім.Г.МАЙБОРОДИ !!!!  Тому всі, хто ще не придбав квитки на це свято коляди - ПОСПІШАЙТЕ!!! ХЛОПЦІ-БАНДУРИСТИ РАДО ВАС ЗУСТРІЧАТИМУТЬ та ЗАЛЮБКИ КОЛЯДУВАТИМУТЬ ДЛЯ НАС!!!

20:02 16.01.2019