Дата: від до Скинути

Участь у форумі з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства»

26 листопада 2021 року фахівець з соціальної допомоги вдома Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ходорівської міської ради Король Ольга та  спеціаліст I категорії Герич Оксани з Служби у справах дітей Ходорівської міської ради   взяли участь у  II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства».  Форум проводиться в рамках міжнародної акції «16 днів проти проти гендерно зумовленого насильства» Захід організований департаментом соціального захисту населення у партнерстві з ГО “Центр “Жіночі перспективи”.

11:19 29.11.2021

Інформація за результатами перевірки дотримання вимог земельного законодавства за період від червня до листопада 2021 року

За результатами перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області спільно з старшим інспектором відділу земельних ресурсів Ходорівської міської ради Ю.Добуш притягнуто до адміністративної відповідальності та визначено розмір шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок наступних землекористувачів:

16:11 26.11.2021

Вирішується питання про придбання житла для 9 дітей нашої громади

24 листопада 2021 року відбулось засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтніроботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та іншихформ виховання, наближених до сімейних, забезпечення житломдітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Ходорівської міської ради .

16:03 26.11.2021