Пам’яті лицарів Революції Гідності

20 лютого у Палаці культури відбувся вечір-реквієм вшанування Героїв Небесної Сотні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя України Романа Точина та його побратимів. Школярі запалили свічки біля пам’ятних знаків на Алеї Слави Героїв Небесної Сотні Львівщини.

21:57 28.02.2017

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури,  туризму та охорони культурної спадщини від       2017 р  №   (про затв. Положення про пров. конк.) відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголосив конкурс на вакантну посаду директора Палацу культури м.Ходорова.

16:46 28.02.2017

Оголошення "Регуляторний акт - Положення про оренду майна"

Виконком Ходорівської  міської ради  повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - «Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади».

15:17 28.02.2017