На війні загинув Захисник з с. Садки ХРУЩАК Роман Романович

Дата: 21.10.2024 14:54

Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною… Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас.

Захищаючи рідну землю, 16 жовтня  2024 року, під час виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Товстий Луг, Суджанського району, Курської області російської федерації загинув стрілець-помічник гранатометника 2 десантно-штурмового відділення 1 десантно – штурмового взводу 8 десантно-штурмової роти 2 десантно –штурмового батальйону військової частини А 0284 солдат ХРУЩАК  Роман Романович 12.06.1992 року народження,  житель с. Садки.

Вся Ходорівська громада глибоко сумує та співчуває рідним. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Навіки у нашому серці - найкращий друг, щирий патріот, мужній та сміливий Воїн-Герой, який заплатив найвищу ціну за волю України. Доземний уклін, вічна пам’ять гідному Сину України. Щирі співчуття родині, близьким, бойовим побратимам. Вічна пам’ять Герою!!!

22 жовтня 2024 року  жалобний кортеж із тілом нашого Захисника буде рухатись по маршруту м.Львів – с.Ходорківці (11.30 год.) – с.Дев’ятники – м.Ходорів (12.00 год. на Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні)

Будьмо готові утворити живий коридор пошани з державною символікою та запаленими лампадками …

Парастас за Захисником відбудеться завтра 22 жовтня 2024 року о 18:00 год. Чин поховання розпочнеться,у середу, 23 жовтня 2024 року об 12:00 год.

Церемонія прощання відбудеться в приміщенні Народного дому с. Садки