В останню земну дорогу провели загиблого Захисника України!

Дата: 21.10.2024 10:56

19 жовтня Ходорівська  громада вкотре зібралася, аби провести в останню дорогу нашого земляка, життя якого обірвалося під час боротьби з ворожим окупантом. На щиті до рідної землі повернувся Герой — солдат Збройних Сил України  СПАС Володимир Володимирович

Володимир був умілим, сміливим, умотивованим бійцем. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув під час виконання бойового завдання біля населеного  пункту Синьківка Петропавлівської сільської громади Куп’янського району Харківської області.  Він до останнього мужньо захищав свою родину та країну від російського агресора.

Підтримати рідних та віддати останню шану загиблому зібралися рідні та друзі Героя, жителі міста, представники влади та військові. Присутні востаннє поклонилися Герою, який віддав своє життя за кожного з нас, за мирні світанки, за можливість жити у вільній країні, за щастя бути українцями!

Війна забрала молоде життя, залишивши пустку та біль у серці батьків, сестри,  родичів, друзів, знайомих та бойових побратимів...

Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором.З усіма військовими почестями поховали Героя на місцевому кладовищі рідного містаТакою високою і страшною є ціна нашої свободи.

Спочивай із миром, Герою!

Низький уклін і царство небесне тобі, воїне, спи спокійно вічним сном. Пам’ять про тебе – назавжди у наших серцях.

Честь і слава Герою!