Навколішки та з прапорами: громада зустріла полеглого Захисника

Дата: 18.10.2024 14:12

Жителі Ходорівської громади на колінах та зі сльозами на очах зустрічали  Захисника України СПАСА  Володимира, який віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

На  Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні  місцеві отці помолилися за упокій душі воїна. Далі похоронний кортеж  рушив до  рідної домівки загиблого. Вздовж дороги жителі громади стояли на колінах, вшановуючи пам’ять Героя.

Знайомі та рідні згадують Володимира як щирого патріота, дружелюбного та відданого Україні. Вічна пам’ять і слава нашому Захиснику!

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого. Висловлюємо співчуття рідним та близьким Захисника України.

Парастас за Захисником відбудеться, сьогодні 18 жовтня о 18:00 год.

Чин поховання розпочнеться завтра, 19 жовтня 2024 року об 12:00 год.