Ходорівська громада попрощалася зі своїм Захисником

Дата: 02.08.2024 11:30

Вчора, 1 серпня 2024 року, у селі Дуліби   відбувся похорон нашого захисника  Горіна Олега Володимировича, 08.06.1979 року народження.

Попрощатися та провести  мужнього земляка в останню дорогу прийшли його рідні, односельчани, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими та друзі. Похоронили захисника на кладовищі в с. Дуліби з військовими почестями.

Тепер він у Небесному Війську та буде тримати мирне небо.
Спочивай з миром, наш Герою! Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям!

Щирі співчуття рідним та близьким Героя, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову у глибокій скорботі. Хай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати!

Герої не вмирають! Світла пам’ять захиснику України!

Фото без описуФото без опису