ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА ПРИЙШЛА В НАШУ ГРОМАДУ

Дата: 31.07.2024 17:20

Захищаючи рідну землю, 28 липня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Желанне, Покровського р-ну Донецької області загинув навідник оператор 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу 4 механізованої роти 2  механізованого батальйону,  солдат Горін Олег Володимирович, житель с. Дуліби,  08.06.1979 року народження.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та побратимам загиблого.

Кожен з нас повинен завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України.

Вічна пам’ять Герою!

Готуємося зустрічати Героя живим коридором у с. Ходорківці, завтра, 01.08.2024 р., орієнтовно о 14:00 год.

Траурний кортеж з тілом захисника  буде рухатись по маршруту: Ходорківці - Дев'ятники - Лучани -  Отиневичі - Дуліби

Похорон  загиблого Героя Олега Горіна відбудеться завтра, 01.08.2024 р., 14.30 год. у селі Дуліби.

Інформація може уточнюватися. Слідкуйте за повідомленнями.

Шановні жителі громади! Звертаємося з проханням долучитися до вшанування захисника, який віддав життя за мирне майбутнє!