Герої не вмирають! Героям Слава!

Дата: 13.05.2024 12:41

У Ходорівській громаді освятили надгробні пам’ятники двом загиблим Героям:  Мимоходу  Василю Володимировичу та Шереметі  Олегу Михайловичу

Мимоход Васильоператор відділення протитанкових керованих ракет стрілецької роти проходив  службу у одній із військових частин Збройних Сил України. Солдат Василь Мимоход загинув 27 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання біля селища Спірне на Донеччині.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Шеремета Олег старший солдат, навідник-оператор військової частини А0998.  Солдат Шеремета Олег загинув 14 травня 2022 року  поблизу населеного пункту Новозванівка, Попаснянського району, Луганської області.

«Пам'ять про героїв-захисників, які боролися за вільну Україну, житиме вічно. Кожен метр звільненої від окупантів української землі политий потом і кров’ю наших воїнів. Вічна пам'ять, вічна шана Героям»