З глибоким сумом повідомляємо про загибель ще одного нашого земляка

Дата: 04.04.2024 11:36

Внаслідок  наступально – штурмових дій противника, отримавши поранення несумісні із життям у районі населеного пункту Спірне, Бахмутського району, Донецької області 02.04. 24 року обірвалося життя жителя села Вовчатичі  Дудича Романа Степановича  1987 р.н. Герой захищав кордони України був  навідником кулеметного відділення взводу роти вогневої підтримки військової частини А 0329.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям загиблого, низько схиляємо голови у скорботі. Це втрата, біль від якої неможливо заглушити. Нехай Господь та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе.

Наша безмежна шана полеглому Захисникові.

Вічна память та вічна слава Захиснику України!

Про дату і час поховання  повідомимо згодом!