У селі Загірочко увіковічнили памʼять про загиблих на війні Юрія Павлишина та Михайла Шкірки

Дата: 15.01.2024 10:57

14 січня на фасаді Загірочківської гімназії відкрили меморіальні дошки на памʼять про колишніх випускників, які стали героями російсько-української війни. Учні, вчителі та всі односельчани схилили голови перед випускниками школи, які полягли за наше майбутнє.

ПАВЛИШИН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ
05.10.1973 - 16.04.2022
Випускник 1988 року
Захисник України, старший солдат, оператор відділення радіоелектронної боротьби військової частини А0998, 24-ї бригади.
Загинув у бою за Україну поблизу міста Попасна, Луганської області.
Нагороджений пам'ятними відзнаками «Воля», «Завжди вірний», «Хрест Героя» (посмертно), орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

ШКІРКА МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ
25.04.1992 - 27.08.2023
Випускник 2008 року
Захисник України, молодший сержант, командир 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4821. Загинув у бою за Україну поблизу населеного пункту
Новоєгорівка Сватівського району Луганської області.

З нагоди відкриття дощок на подвірʼї школи до односельчан звернулась староста Загірочківського старостинського округу Ярослава Семигинівська та заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Мельник. Спогадами про загиблих героїв поділились дружина і мама Юрія Павлишина та сестра Михайла Шкірка.
Необхідно розуміти, що надзвичайно важливо увічнювати пам'ять усіх загиблих під час війни, адже вшанування памʼяті про загиблих - символ, що кожна смерть внаслідок війни не забута.

Фото без описуФото без описуФото без опису